شرایط و ضوابط استفاده از خدمات

 

لازم الاجرا از:  1401/01/01

از اینکه تایم یاب  را انتخاب کرده اید سپاس گزاریم. این شرایط برای استفاده یا اجرای توافقی حقوقی بین شما و ارائه دهنده تایم یاب می باشد و بر استفاده شما از تمام متن ها، داده ها، اطلاعات، تصاویر، نرم افزار، گرافیک و سایر مواردی که ما و شرکت های وابسته به ما در اختیار شما قرار می دهیم (تمام چیزهایی که آن ها را اسناد می نامیم)، حاکم است. از جمله وبسایت ها،اپلیکیشن های موبایل ،  هرگونه خدمات، پلاگین ها، نرم افزارها یا سایر ابزارهای قابل دانلودکه ممکن است ما از طریق هریک از وبسایت های خود ( " پلتفرم " یا " وبسایت " و " سرویس ) ارائه کنیم. " کاربران " تایم یاب افرادی هستند که در تایم یاب حساب کاربری دارند ( مشتری یا تنظیم کننده جلسه نیز نامیده می شوند. ) .  " دعوت شدگان " تایم یاب کسانی هستند که در جلسه ای که کاربر تایم یاب برنامه ریزی کرده اند، مشارکت می کند. اما ممکن است در تایم یاب ثبت نام نکرده باشند یا ثبت نام کرده باشند. " بازدید کننده " تایم یاب شخصی است که از وبسایت های تایم یاب بازدید می کند اما ممکن است یک کاربر تایم یاب یا دعوت شده به تایم یاب نباشد.

اگر شما از طرف شرکت یا سازمان دیگری این شرایط را می پذیرید، به این معناست که شما تضمین می کنید از طرف آن شرکت یا سازمان مجاز به پذیرفتن این شرایط هستید ( " کاربر مجاز " ).

قبل از جستجو در این وبسایت لطفا این شرایط و قوانین را با دقت بخوانید. استفاده شما از خدمات این وبسایت به منزله خواندن و پذیرفتن این شرایط و ضوابط است. اگر این شرایط و ضوابط را نپذیرید نمی توانید از این خدمات استفاده کنید. این شرایط شامل حل و فصل اختلافات و فراهم کردن قضاوت و داوری است.. در واقع  این شرایط و ضوابط برای حل اختلافات احتمالی بین شما و تایم یاب و فراهم کردن احکام داوری در صورت بروز اختلاف است. 

محدوده

خدمات تایم یاب، برنامه ریزی آنلاین جلسات و قرارهای ملاقات ها را تسهیل می کند. شما فقط می توانید مطابق با این شرایط به خدمات دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این شرایط بر استفاده شما از خدمات، از جمله، فرآیندی که از طریق آن دعوت‌شدگان قرار ملاقات با شما را تنظیم می‌کنند، حاکم است و البته این شرایط تنها به این فرایند محدود نمی شود.

هنگام استفاده از ویژگی‌های سرویس‌ها، شما مشمول هرگونه توافق‌نامه، خط‌مشی یا دستورالعمل‌های مربوط به این ویژگی‌ها هستید که ممکن است هر از گاهی اعلام شوند.

استفاده عمومی

ما از شما دعوت می کنیم تا برای اهداف فردی خود از این خدمات استفاده کنید نه برای فروش مجدد.

طبق این شرایط  بعد از ایجاد یک حساب رایگان یا حساب غیررایگان، ما یک مجوز محدود، شخصی یا سازمانی، غیرانحصاری و غیر قابل انتقال برای استفاده و نمایش اسناد و یک مجوز محدود، شخصی، غیرانحصاری و غیر قابل انتقال برای دسترسی و استفاده از خدمات به شرح ذیل به شما می دهیم. شما هیچ حقوق دیگری در این سرویس ندارید و نباید از این خدمات برای اهدافی فراتر از محدوده دسترسی اعطا شده به شما در این توافقنامه، استفاده کنید. مشتری در هیچ زمانی، به طور مستقیم یا غیرمستقیم، و برای یک مشتری بزرگ که شرکت یا سازمان دیگر است، نباید به هیچ یک از کاربران مجاز اجازه: (1) کپی، تغییر یا ایجاد کارهای مشتق شده از خدمات یا اسناد به طور کامل یا جزئی، (2) اجاره، اجاره نامه، قرض دادن، فروش، مجوز، مجوز فرعی، واگذاری، توزیع، انتشار، انتقال، یا در دسترس قرار دادن خدمات یا اسناد دیگر؛ (3) مهندسی معکوس، جداسازی، دکامپایل، رمزگشایی، انطباق، یا تلاش برای استخراج یا دسترسی به هر جزء نرم افزاری سرویس ها، به طور کامل یا جزئی؛ (4) حذف هرگونه اعلان های اختصاصی از خدمات و اسناد یا استفاده آگاهانه از خدمات یا اسناد به هر نحو یا به هر هدفی که حق مالکیت معنوی یا سایر حقوق هر شخص را نقض کند، تخلف کند، از آن سواستفاده کند، یا هر گونه قانون قابل اجرایی را نقض کند، بدهد. اگر در حین مشارکت در اهداف مجاز، از هر بخشی از این وب‌سایت کپی می‌کنید، موافقت می‌کنید که تمام حق چاپ، کپی رایت و سایر اعلان های مالکیت ما را همانطور که در این وب‌سایت نشان داده می‌شوند، حفظ می کنید.

 ما مجوزی محدود، غیرانحصاری و غیرقابل انتقال برای دانلود، نصب و راه اندای هرگونه پلاگین، نرم افزار، اطلاعات و محتوای دیگری که در وبسایت به همین منظور قرار داده ایم (ابزارهای قابل دانلود) به شما اعطا می کنیم. البته چنین ابزارهایی ممکن است شرایط بیشتری داشته باشند که این شرایط هنگام دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.

خدمات ما برای افراد زیر 18 سال در نظر گرفته نشده است و افراد زیر 18 سال نمی‌توانند از آن استفاده کنند مگر در مواردی که شرایط آن در بخش استفاده آموزشی ارائه شده است. با ثبت نام در حساب تایم یاب ، شما اعلام می کنید که حداقل 18 سال سن دارید و مسئولیت اطمینان از اینکه تمام کاربران و دعوت شدگان تایم یاب حداقل 18 سال سن دارند، بر عهده شماست. ایجاد حساب کاربری با اطلاعات نادرست، از جمله ایجاد حساب از طرف دیگران یا افراد زیر 18 سال نقض شرایط ما است.


استفاده آموزشی

افراد زیر 18 سال از خدمات تایم یاب فقط می توانند تحت حسابی که توسط والدین، سرپرست، معلم یا مدرسه آن ها ایجاد شده استفاده کنند و به طور مستقل اجازه استفاده از این خدمات را ندارند. اگر شما به عنوان معلم، مربی یا مدرسه برای افراد زیر 18 سال در تایم یاب حسابی ایجاد کرده اید مسئولیت استفاده این دانش آموزان از خدمات بر عهده شماست. شما موظف هستید قبل از ثبت نام رضایت والدین یا سرپرست آن ها را و صحت اطلاعاتی که وارد سیستم می کنید دریافت نمایید. مسئولیت رعایت حق والدین برای بررسی اطلاعات شخصی ارائه شده توسط دانش آموز نیز بر عهده شماست


تنظیمات حساب

برای استفاده از وبسایت باید یک حساب کاربری در تایم یاب بسازید.  می توانید یک "حساب رایگان" یا یک حساب غیر رایگان ("حساب پرداخت شده") ایجاد کنید. شما مجاز هستید فقط یک حساب رایگان در تایم یاب ایجاد کنید. تایم یاب این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر حساب رایگان اضافی را که توسط شما راه اندازی شده و هر حساب رایگانی که بیش از 3 ماه غیرفعال بوده است، حذف کند. هنگامی که حساب کاربری ایجاد می کنید، اطلاعات مربوط به ثبت نام را که شامل آدرس ایمیل و نام شما می باشد، جمع آوری می کنیم. . پس از ارسال اطلاعات موردنیاز برای ثبت نام، ما به تنهایی تصمیم می گیریم که آیا حساب پیشنهادی شما را تایید کنیم یا نه. در صورت تایید، یک ایمیل برای شما ارسال می شود که نحوه تکمیل ثبت نام شما را توضیح می دهد. تا زمانی که از حساب کاربری خود استفاده می کنید، موافقت می کنید که اطلاعات صحیح، دقیق، واقعی، به روز و کامل خود را ارائه دهید، اطلاعاتی که با ورود به حساب کاربری خود و انجام مستقیم تغییرات مربوطه قابل ویرایش است. هنگام دسترسی به این وبسایت، چه به طور مستقیم و چه از طریق حسابی که ساخته اید، مسئولیت رعایت این شرایط بر عهده شماست. از آنجایی که این حساب شماست، این وظیفه شماست که کلیه تجهیزات و خدمات مورد نیاز برای دسترسی و استفاده از این وب سایت و همچنین پرداخت هزینه های مربوطه را تهیه و نگهداری کنید. شما موافقت می کنید که یک رمز عبور قوی و ایمن(در صورت نیاز به کلمه عبور) انتخاب کنید و محرمانه بودن کلمه عبور خود را حفظ کنید، از جمله رمز عبور یک سایت شخص ثالث که ممکن است به شما اجازه دهیم برای دسترسی به این وب سایت از آن استفاده کنید. اگر فکر می کنید رمز عبور یا امنیت شما برای این وب سایت به هر نحوی نقض شده است، باید فوراً از طریق info@etudit.com  به ما اطلاع دهید.

 اطلاعات صورت‌حساب شما را هنگام ارتقاء به یک حساب غیرایگان جمع‌آوری می‌کند. تمام این اطلاعات طبق قوانین حریم خصوصی ما محافظت می شوند.

حساب کاربری شما متعلق به شماست. با این حال تایم یاب  آدرس اینترنتی متعلق به حساب کاربری شما را کنترل می کند و ممکن است بدون اطلاع قبلی آن را تغییر دهد و یا غیرفعال کند. اگر هزینه حساب شما توسط شخص دیگری برای استفاده شما پرداخت شده است (به عنوان مثال، توسط کارفرمای شما پرداخت شده و مدیریت می شود)، طرفی که برای حساب شما پرداخت می کند حق کنترل آن را نیز دارد، آن را مدیریت می کند و گزارش هایی در مورد استفاده شما از این حساب غیررایگان دریافت می کند. طرفی که برای هزینه حساب شما پرداخت می کند، حقوق و دسترسی به حساب(های) جداگانه شخصی شما را که توسط آن شخص پرداخت نشده و مدیریت نمی شود، ندارد.


الزامات قانونی

شما موافقت می کنید که از کلیه قوانین داخلی و بین المللی قابل اجرا، قوانین، احکام و مقررات مربوط به استفاده شما از وب سایت ما پیروی کنید.تایم یاب این حق را برای خود محفوظ می دارد که به شکایات یا گزارش موارد نقض قوانین و شرایط ما رسیدگی کند و هر اقدامی را که مناسب می دانیم انجام دهد، از جمله لغو حساب کاربری شما، گزارش هر گونه فعالیت غیرقانونی مشکوک به مقامات مجری قانون، تنظیم کننده ها، یا سایر اشخاص ثالث و افشای هر گونه اطلاعات لازم یا مناسب برای این افراد یا نهادهای مربوطه از جمله اطلاعات مربوط به پروفایل، آدرس های ایمیل، تاریخچه استفاده، مطالب ارسال شده، آدرس های آی پی و اطلاعات ترافیک، همانطور که در قوانین حریم خصوصی این اجازه به ما داده شده است. شما موافقت می کنید که در صورت اطلاع از هرگونه استفاده غیرمجاز یا غیرقانونی از وب سایت، به سرعت تایم یاب را مطلع کنید.


مالکیت معنوی

خدمات ما ممکن است شامل علائم خدمات یا علائم تجاری ما و همچنین شرکت های وابسته یا سایر شرکت ها، در قالب کلمات، گرافیک، و آرم ها، و تمام دارایی های معنوی ارائه شده به مشتری یا هر کاربر مجاز در ارتباط با خدمات باشد . استفاده شما از خدمات ما هیچ گونه حق یا مجوزی را برای استفاده شما از این علائم خدماتی/علائم تجاری نمی دهد. وب سایت ما نیز تحت قوانین کپی رایت بین المللی محافظت می شود. کپی کردن، توزیع مجدد، استفاده یا انتشار هر بخشی از وب سایت ما توسط شما اکیدا ممنوع است. استفاده شما از خدمات ما هیچ گونه حق مالکیتی در وب سایت یا مطالب ما به شما اعطا نمی کند. به جز حقوق و مجوزهای محدودی که صراحتا تحت این توافقنامه و اطلاعیه اعطا شده است، هیچ چیز در این توافقنامه به طور ضمنی، غیرمستقیم یا به هر نو دیگری به مشتری یا هر شخص ثالت به صورت حقوق، مالکیت معنوی، یا منفعتی در IP میتینگ پلنر اعطا نمی شود.

اطلاعیه ها و پیام ها

با استفاده از خدمات ما، شما با دریافت ایمیل های ما موافقت می کنید. این ایمیل‌ها ممکن است شامل اطلاعیه‌هایی درباره شارژ‌ها و هزینه‌های قابل‌اجرا، اطلاعات تراکنش‌ها و سایر اطلاعات مربوط به خدمات باشند. این ایمیل ها بخشی از رابطه ما با شما هستند. به علاوه، با برنامه ریزی یک جلسه با کاربر تایم یاب ، به عنوان فرد دعوت شده با دریافت ایمیل های تراکنشی مربوط به جلسه برنامه ریزی شده (برای مثال، تاییدیه های جلسه و یادآورها) موافقت می کنید. اگر به عنوان یک دعوت شده شماره تلفن خود را برای یادآورهای متنی ارائه می دهید، با دریافت پیامک یادآوری از طرف تایم یاب برای دریافت یادآوری جلسه تنظیم شده بین خود و کاربر تایم یاب موافقت می کنید.

شما موافقت می‌کنید که هرگونه اعلان‌ها، توافق‌نامه‌ها، افشاگری‌ها یا سایر محتوای ارتباطی که به صورت الکترونیکی برای شما ارسال می‌کنیم، الزامات قانونی ارتباطات را برآورده می‌کند، از جمله اینکه این ارتباطات به صورت کتبی باشد. شما موافقت می کنید که اطلاعات تماس خود را به روز نگه دارید و تنظیمات ایمیل خود را کنترل کنید تا اطمینان حاصل شود که در صورت لزوم از ما ایمیل دریافت می کنید.


لینک به سایر وبسایت ها

وب سایت ما ممکن است حاوی لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. این لینک ها صرفاً برای راحتی کار شما ارائه شده است. با پیوند دادن به این وب‌سایت‌ها، ما چنین وب‌سایت‌های شخص ثالث را ایجاد نکرده ایم، وابستگی به آن ها نداریم یا در رابطه با آن ها حمایت مالی نمی‌کنیم. قرار دادن چنین لینک هایی در وب سایت ما به منزله تأیید، تضمین، ضمانت یا توصیه چنین وب سایت های شخص ثالثی نیست. تایم یاب هیچ کنترلی بر اسناد قانونی و شیوه‌های حفظ حریم خصوصی وب‌سایت‌های شخص ثالث ندارد و با استفاده از آنها، ممکن است به آن وبسایت ها اجازه استفاده یا کنترل اطلاعات خود را به روش‌هایی که تایم یاب انجام نمی‌دهد، بدهید. به این ترتیب، شما با مسئولیت خود به وب سایت های شخص ثالث دسترسی دارید.

بخش های تعاملی

بخش‌های خاصی از این وب‌سایت در معرض دید عموم قرار دارند و به شما این امکان را می‌دهند با دیگران تعامل داشته باشید (به عنوان مثال، وبلاگ ). این بخش ها ممکن است به شما اجازه ارسال بازخورد، اطلاعات، داده‌ها، متن، نرم‌افزار، پیام‌ها یا مطالب دیگر را بدهند (هر یک از محتوایی که ارسال می کنید "ارسالی" نامیده می شوند). ما مشتاق شنیدن نظرات کاربران و دعوت شدگان خود هستیم. این موضوع برای مافوق العاده مفید است. . اگر بخواهید ارسالی را مستقیماً برای ما یا از طریق یک بلاگ یا فروم ارائه دهید، در واقع موافقت می‌کنید که ما می‌توانیم از آنها بدون هیچ محدودیت یا پرداخت هزینه ای برای شما، استفاده کنیم.

هر اطلاعاتی که در یک فروم پست می کنید ممکن است توسط دیگرانی که به آن دسترسی دارند خوانده، جمع آوری و استفاده شود. برای درخواست حذف اطلاعات خود از یک فروم، از طریق ایمیل Info@etudit.com تماس بگیرید. در برخی موارد، ممکن است نتوانیم اطلاعات شما را حذف کنیم، در این صورت به شما اطلاع و علت آن را توضیح خواهیم داد. شما قبول داریدکه مسئولیت تمام موارد ارسالی خود را به عهده دارید و هر گونه ارسالی شما هم غیرمحرمانه و هم غیر اختصاصی تلقی می‌شود. اگر از بلاگ و فروم ها استفاده می کنید، می دانید که هر کسی می تواند موارد ارسالی شما را ببیند.   تایم یاب نمی تواند، ارسالی‌های شما را از قبل بررسی کند (اگرچه ممکن است این کار را انجام دهیم)، . علاوه بر این، ما تضمین نمی کنیم که شما بتوانید موارد ارسالی خود را ویرایش یا حذف کنید.

با ارسال هرگونه ارسالی، به ما قول می‌دهید که کلیه حقوق مربوط به محتوای ارسالی خود از جمله مالکیت یا اجازه استفاه از آن را دارید، ارسالی شما حقوق دیگران را تضییع نمی‌کند، ارسالی شما ناقض هیچ قانون یا مقرراتی نیست و ارسالی شما مناسب و مجاز است. شما به ما یک مجوز، بدون حق امتیاز و غیر قابل فسخ برای کپی کردن، اصلاح، انتشار و نمایش مطالب ارسالی خود، و ایجاد، استفاده (و اجازه استفاده دیگران) از ارسالی شما برای هر هدفی (از جمله، بدون محدودیت، استفاده از مطالب ارسالی شما در وبسایت ما) را می دهید.

ما موظف به انتشار هیچ گونه اطلاعات یا محتوایی در فروم یا وبلاگ یا وبسایت خود نیستیم و می توانیم اطلاعات یا محتوا را به صلاحدید خود، با یا بدون اطلاع قبلی حذف کنیم.

فعالیت های غیر مجاز

به طور شفاف، ما اجازه استفاده شما از این خدمات را فقط برای مقاصد مجاز می دهیم. هر گونه استفاده دیگری از این خدمات فراتر از اهداف مجاز ممنوع است و بنابراین استفاده غیرمجاز است که ممکن است منجر به نقض قوانین مختلف کپی رایت داخلی و بین المللی، حذف حساب تایم یاب شما یا مسدود شدن سرویس ها برای شما شود. شما مجاز به استفاده از این خدمات به هیچ یک از روش های زیر نیستید، مگر اینکه اجازه کتبی از ما داشته باشید. (توجه داشته باشید که اینها فقط نمونه هایی هستند و لیست زیر لیست کاملی از تمام کارهایی نیست که شما مجاز به انجام آنها نیستید):

در شرایط زیر شما مجاز به استفاده از خدمات نیستید:

ـ برای ایجاد یک محصول رقابتی، خدمات را به هر شخص ثالثی بفروشید یا واسطه فروش آن شوید.

ـ به هر نحوی که هر یک از خدمات را اصلاح، نمایش عمومی، اجرای عمومی، بازتولید یا توزیع کند.

ـ تعقیب، آزار و اذیت، ارسال هرزنامه یا آسیب رساندن به فرد، سازمان یا کسب و کار دیگری.

ـ افشای اطلاعاتی که اجازه افشای آنها را ندارید.

ـ جعل هویت هر شخص یا نهادی، تحریف اطلاعات شخصی خود، یا تحریف وابستگی خود به یک شخص یا نهاد؛

ـ برای تداخل یا مختل کردن خدمات یا سرورها یا شبکه های متصل به خدمات؛

ـ برای استفاده از هرگونه داده کاوی، ربات، یا روش های مشابه جمع آوری یا استخراج داده در ارتباط با خدمات؛

ـ برای انتشار هر گونه ویروس، کرم، یا کدهای مضر دیگر

ـ تلاش برای دسترسی غیرمجاز به هر بخشی از خدمات یا هر حساب دیگر، سیستم‌های رایانه‌ای یا شبکه‌های متصل به سرویس‌ها، چه از طریق هک، استخراج رمز عبور یا هر وسیله دیگری

   

سلب تعهدضمانت

خدمات «همانطور که هست» ارائه می‌شوند و بدین وسیله تایم یاب تمام ضمانت‌ها، اعم از صریح، ضمنی، قانونی، یا غیر آن را سلب می‌کند.
تایم یاب هیچ گونه ضمانتی ندارد که IP، خدمات، یا هر محصول یا نتیجه استفاده از آنها، مطابق با نیازهای مشتری یا هر شخص دیگری باشد، بدون وقفه عمل کند، به هر نتیجه موردنظر برسد، با هر نرم افزار، سیستم یا خدمات دیگری سازگار باشد، ایمن، دقیق، کامل و بدون خطا باشد، عاری از کد مضر باشد. تایم یاب به شدت تمام ضمانت ها را با توجه به هر گونه یکپارچه سازی شخص ثالث سلب می کند.

این بدان معنی است که ما به شما قول نمی دهیم که خدمات بدون مشکل هستند. بدون محدود کردن کلیت موارد فوق، ما هیچ ضمانتی نداریم که خدمات با نیازهای شما مطابقت داشته باشند یا بدون وقفه، به موقع، ایمن، یا بدون خطا، باشد یا این عیوب اصلاح خواهد شد. ما هیچ ضمانتی در مورد نتایجی که ممکن است به دست آید یا در مورد صحت یا قابل اعتماد بودن هر گونه اطلاعاتی که از طریق خدمات به دست آمده است، نمی دهیم. هیچ مشاوره یا اطلاعاتی، خواه شفاهی یا کتبی، توسط شما از طریق خدمات یا از طرف ما یا شرکت های تابعه ما یا شرکت های های وابسته هیچ ضمانتی ایجاد نمی کنند.

محدودیت مسئولیت 

تایم یاب در قبال خسارات ناشی از استفاده شما از خدمات ما یا نمایش، کپی کردن، یا بارگیری هر گونه سندی در وب سایت یا از وب سایت، مسئولیتی در قبال شما یا دیگران نخواهد داشت. تایم یاب در خصوص محتوایی که در آن قرار می دهید ، نوع قرار ملاقات ها ، اهداف شما از این جلسات و مواردی نظیر آن ، مسئولیتی نخواهد داشت. البته توصیه اکید می کند که برگزاری جلسات شما مصداق اقدامات مجرمانه نباشد. برای هر : (1) خسارات تبعی، اتفاقی، غیرمستقیم، خاص یا جزایی، (2) افزایش هزینه ها، کاهش ارزش یا کسب و کار از دست رفته، تولید، درآمد یا سود (3) از دست دادن حسن نیت یا شهرت؛ (4) استفاده، ناتوانی در استفاده، از دست دادن، وقفه، تاخیر، یا بازیابی هر گونه داده، یا نقض امنیت داده یا سیستم (5) هزینه جایگزینی کالاها یا خدمات  صرف نظر از این که آیا تایم یاب درم ورد احتمال چنین تلفات یا خساراتی توصیه کرده یا  نه، مسئولیت کلی  برای جبران خسارت نخواهد داشت. 

داوری و رفع اختلاف

برای همه اختلافات، ابتدا باید به ما فرصتی بدهید تا این اختلاف را برطرف یا حل کنیم. این اختلافات را ابتدا از طریق ایمیل به ما در  info@etudit.com    با جزییات زیر اطلاع دهید: 1) نام شما 2) آدرس شما 3) شرح کتبی ادعای شما و 4) شرحی از حل مشکلی که به دنبال آن هستید. سعی می کنیم ظرف 60  روز پس از دریافت نامه شما، اختلاف را حل کنیم.

شرایط عمومی

ما فکر می کنیم ارتباط مستقیم اکثر مشکلات را حل می کند. اگر احساس کنیم که شما با این شرایط و قوانین و مقررات همراهی نمی کنید، احتمالاً به شما اطلاع خواهیم داد. حتی ممکن است در صورت امکان اقدامات اصلاحی لازم را به شما ارائه نماییم. با این حال در برخی از موارد نقض این شرایط موجب قطع فوری دسترسی شما به تایم یاب بدون اطلاع قبلی می شود.

 این شرایط، همراه با سند حفظ حریم خصوصی و سایر اسناد ، شامل کل توافق نامه بین شما و ما است و بنابراین، جایگزین همه مذاکرات، بحث ها یا توافقات قبلی بین تایم یاب و شما در مورد خدمات خواهد بود. حقوق تایم یاب تحت شرایط ما پس از فسخ این توافقنامه باقی خواهد ماند. هیچ وضعیت، شرایط، رضایت، تغییر یا اصلاحی، الزام آور نخواهد بود مگر اینکه به صورت کتبی و توسط هر دو طرف امضا شده باشد. هر گونه شرایط پیشنهادی، توسط تایم یاب  به عنوان یک تغییردر نظر گرفته شده  و می تواند مورد پذیرش و رد قرارگیرد. پذیرش هرگونه سفارش توسط تایم یاب به منزله پذیرش شرایط و ضوابط مندرج در آن نخواهد بود.تایم یاب در موارد زیر در قبال هر گونه شکست یا تأخیر در اجرای تعهدات خود، مسئولیتی در قبال مشتری نخواهد داشت. برخی از شرایطی که خارج از کنترل تایم یاب است عبارتند از:سیل، آتش‌سوزی، زلزله، انفجار، جنگ، تروریسم، تهاجم، شورش یا سایر ناآرامی‌های داخلی، اعتصابات، بیماری‌های همه‌گیر، مشکلات پیمانکاری، توقف یا کاهش سرعت کار یا سایر اختلالات صنعتی، یا تصویب قانون یا هر اقدامی که توسط یک مقام دولتی یا عمومی انجام شود، از جمله اعمال تحریم و...
تایم یاب ممکن است  از نام و لوگوی شرکت شما در وب سایت و در محتوای تبلیغاتی تایم یاب  مطابق با دستورالعمل های برند مشتری استفاده کند.استفاده از  علامت تجاری طرف مقابل در مالکیت انحصاری طرف مقابل خواهد ماند.

شرایط تغییر در خدمات

ما ممکن است در هر زمان شرایط خود را با انتشار شرایط اصلاح شده در وب سایت و یا با ارسال ایمیل به آدرسی که به ما داده اید اصلاح کنیم. این شرایط از تاریخی که در بالا ذکر شده ، لازم الاجرا است. اگر تغییراتی در این شرایط ایجاد شود، ما آنها را در این صفحه پست خواهیم کرد، بنابراین لطفاً حتماً به طور دوره ای آن بررسی کنید. اگر پس از اعمال این تغییرات به استفاده از تایم یاب ادامه دهید ، به این معن است که با شرایط اصلاح شده موافقت کرده اید. در صورت عدم موافقت ، شما می توانید استفاده از تایم یاب را متوقف کنید. همچنین تایم یاب این حق را برای خود محفوظ می دارد که همه ویژگی های خدمات خود را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. 

ارتباط با ما

اگر در مورد این شرایط سوالی دارید یا به هر دلیلی نیاز به تماس با ما دارید، می توانید با ما از طریق info@etudit.com تماس بگیرید.